top of page
  • polytradegroup

Pozyskaj globalnych partnerów biznesowych

Zaktualizowano: 5 mar 2019

Business Partner Analytics – jeden z kluczowych partnerów Polytrade Group – dostarcza kompleksowe usługi w zakresie globalnego pozyskiwania partnerów biznesowych i klientów oraz rozwijania działalności na rynkach zagranicznych.

BPA tworzy międzynarodowy zespół ekspertów, którzy bogate doświadczenie zawodowe łączą z najnowszą technologią – autorskim oprogramowaniem pozwalającym na wyszukiwanie odpowiednich podmiotów spośród ponad 20 milionów europejskich firm. Zaawansowane narzędzia pozwalają na sprawne i szybkie wyselekcjonowanie rzetelnych partnerów biznesowych za granicą.

Dzięki osobistej weryfikacji potencjalnych partnerów, przeprowadzanej przez pracowników BPA, masz pewność, że zaaranżowane za granicą spotkanie zakończy się konkretnymi ustaleniami. W ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze.

Co oferuje Business Partner Analytics?

- Profilowanie partnerów biznesowych – ściśle według Twoich wymagań i w oparciu o cele rozwojowe Twojego biznesu.

- Wyszukiwanie partnerów handlowych, dystrybutorów, start-upów, dostawców itp.

- Pozyskiwanie klientów na nowych rynkach, w tym umawianie bezpośrednich spotkań z potencjalnymi kluczowymi klientami.

- Organizację wydarzeń biznesowych mających na celu wymianę kontaktów i nawiązywanie międzynarodowej współpracy.

- Przygotowanie do podróży służbowych w zakresie skutecznego prowadzenia negocjacji oraz prawnych i podatkowych aspektów działania na nowym rynku.

- Organizację podróży służbowych, w tym planowanie i monitorowanie spotkań, rezerwację lotów, organizację zakwaterowania i transportu w miejscu pobytu.

Więcej informacji na: https://bp-analytics.io

8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page