top of page
  • polytradegroup

Poznaj AGROLAN – ekologiczny, innowacyjny nawóz z popiołu drzewnego

Od jesieni 2018 r. Polytrade Group prowadzi nowy projekt, mający na celu wprowadzenie na rynki Unii Europejskiej innowacyjnego granulatu nawozowego AGROLAN, wytwarzanego z popiołu drzewnego. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem tego produktu na rynki UE, zajmujemy się także koordynacją jego dostaw z Rosji oraz działaniami marketingowymi.

AGROLAN to produkt całkowicie ekologiczny, mający postać granulatu nawozowego, co ułatwia jego przechowywanie, transport i aplikację do gleby. Nie tylko nawozi i alkalizuje glebę, ale także tworzy sprzyjające warunki dla aktywności mikroorganizmów glebowych, zwłaszcza bakterii wiążących azot. Zwiększa także odporność roślin. Ma korzystniejszy wpływ na plony i ich jakość niż przemysłowe nawozy potasowe, ponieważ prawie nie zawiera chloru.

Granulat może być stosowany zarówno na gruntach rolnych, jak i leśnych. AGROLAN jest efektywnym, przyjaznym dla środowiska i generującym dochód elementem odpowiedzialnego rolnictwa i leśnictwa. Efekty jego stosowania mają charakter długookresowy i są widoczne nawet przez kilkadziesiąt lat.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami!

19 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page