top of page
  • polytradegroup

Zyskaj bezpośredni dostęp do białoruskiego rynku


Od grudnia 2018 r. Polytrade Group jest firmą zarejestrowaną na Białoruskiej Uniwersalnej Giełdzie Towarowej (Belarussian Universal Commodity Exchange). Nasza współpraca odbywa się za pośrednictwem akredytowanego brokera Giełdy w Polsce - firmy MSG Commodities sp. z o.o. w ramach projektu Wood Connect 24.

MSG Commodities jest ekspertem w relacjach handlowych z Białorusią, specjalizuje się w handlu towarami tj. drewno, metale i żywność. Spółka reprezentuje zarówno interesy firm sprzedających, jak i kupujących, każdorazowo dbając o uzyskanie najkorzystniejszych dla Klienta warunków kontraktu.

Dzięki bogatemu doświadczeniu i znajomość lokalnej specyfiki, MSG Commodities pomaga polskim firmom w uzyskaniu bezpośredniego dostępu do rynku Republiki Białorusi. Jednocześnie ograniczając ryzyko wymiany handlowej związane ze współpracą z niesprawdzonymi kontrahentami i dba o jakość dostarczanych produktów bądź surowców.


Co oferuje Białoruska Uniwersalna Giełda Towarowa?


- Bezpośredni dostęp do dostawców drewna, tarcicy, elementów paletowych i pozostałej produkcji drzewnej na Białorusi – w tym momencie Giełda obsługuje ponad 20 tys. przedsiębiorstw, z czego ok. 4 tys. spoza Białorusi.

- Ograniczenie ryzyka wymiany handlowej z Białorusią poprzez mechanizm depozytu wstępnego, oraz dokładne sprawdzenie jakości surowca przed jego wysłaniem.

- Bezpieczeństwo i przejrzystość transakcji, co zapewnia konkurencję między poszczególnymi podmiotami, a także minimalizuje ryzyko zmowy cenowej.

- Konkurencyjne ceny i towary wysokiej jakości.

- Możliwość zawierania długoterminowych kontraktów lub skorzystania z krótkoterminowych ofert białoruskich producentów.


Więcej informacji na: http://www.butb.by

33 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page